Fan Club 1925

Як користуватись

Реєстрація

Щоб користуватись кабінетом вболівальника необхідно отримати PASS.1925. Якщо вив же були зареєстровані в Клубі вболівальників на сайті metalist1925.com – пройти реєстрацію в новій системі дуже просто, на головній сторінці введіть ваш номер телефону, на який оформлене членство в Клубі вболівальників та отримайте SMS з PIN-кодом для входу.

Якщо ви хочете оформити підписку вперше, після її вибору, необхідно заповнити реєстраційну анкету.

Активація/зміна/продовження підписки

Щоб активувати нову підписку необхідно обрати її на головній сторінці, обрати період оплати (доступні періоди: місяць, пів року, рік) та варіант першої оплати. Зверніть увагу: якщо у вас вже була активна підписка на сайті metalist1925.com вона продовжує діяти і в новій системі.

Змінити категорію підписки можливо в будь який момент, для цього в Кабінеті необхідно обрати пункт «Змінити категорію» та обрати нову, зміни почнуть діяти після закінчення терміну поточної підписки (в майбутньому можна буде обрати дату зміни категорії)

Щоб продовжити дію підписки, в Кабінеті необхідно обрати пункт «Продовжити» та здійснити оплату наступного періоду. Продовжувати дію підписки можна в любий момент і вона буде подовжена з дати закінчення оплати поточного періоду.

Оплата

Наразі оплата підписки можлива двома способами:

1. Картками Visa та MasterCard (також за допомогою Google Pay та Apple Pay). Також при оплати цим способом доступна активація автоматичного списання наступних оплат підписки.

2. Криптовалютою, через сервіс Whitepay. Цей вид доступний тільки для сум більше 250 грн.

Підписка активується одразу після здійснення успішної оплати.

Як працює «Кешбек від друга»

У Кабінеті вболівальника та профілі PASS.1925 ви можете побачити запрошувальний код для друга. Якщо ваш друг зареєструється в системи та зазначить цей код у відповідному полі – ви будете отримувати кешбек від кожної оплати його підписки, у розмірі зазначеному в описі вашої підписки.

Подивитись історію нарахувань можливо у Кабінеті за посиланням «Гаманець»

Наразі накопичені кошти можна буде витратити для оплати власної підписки. В майбутньому ми плануємо розширити варіанти нарахувань та витрат цих коштів.

Безкоштовні відвідування матчів

За наявності у вашій підписці цієї пропозиції ви зможете використати протягом футбольного сезону вказану кількість безкоштовних квитків. Пропозиція діє за умови допуску глядачів на стадіон.

Пріоритетний продаж квитків

За умови допуску глядачів на стадіон, ви можете скористуватись правом пріоритетного придбання квитків, вказана кількість діє на кожен матч. Пріоритетний продаж буде починатись за 1-2 доби до відкриття загального продажу.

Знижки, ексклюзивні ціни та товари у фаншопі

Щоб скористатись знижкою та ексклюзивними пропозиціями вам необхідно здійснити вхід в онлайн магазин використовуючи дані вашого PASS.1925

Для мобільного застосунку: необхідно, щоб у вашому профілі користувача додатку був вказаний (та підтверджений) номер телефону, що зазначений у вашому PASS.1925

Додаткова знижка у фаншопі на день народження

Додаткова знижка у фаншопі доступна за умови авторизації в онлайн магазині за допомогою вашого PASS.1925 діє протягом семи днів починаючи з дати дня народження.

Що таке Promo-підписка

Якщо Ваша підписка закінчилася після 22 лютого 2022 року, за бажанням, ви можете скористатись Промо-тарифом якій буде діяти 90 днів. Активувати пропозицію можна у Кабінеті - доступна пропозиція відображається в окремому блоці.

Не знайшли відповіді?

Зверністься до нашой підтримки